כלכלית +פלוס
 
  האתר שמתמחה בפתרונות
    פיננסים מתקדמים
פקס:03-5214879 מוקד ארצי:0722-170-107

 

 

 
 


              הבנקים לוחצים ? הנושים לא מפסיקים להתקשר ? חברות המימון והבנקים סוגרים דלתות ?

 לנו יש פתרון מיידי בגיוס הלוואה למוגבלים ולבעלי הוצעה לפועל ו/או פתרון משפטי !

לקוחות מוגבלים/הוצל"פ נא למלא את הטופס ומייד חוזרים אליכם


                                                
 


מאמר השבוע :

הלוואות חוץ בנקאיות ללקוחות בנק מוגבלים וללקוחות בעלי תיקים בהוצעה לפועל
היכן כדאי לחפש הלוואה אם אינכם יכולים לקחת אותה בבנק?

מצב כלכלי בישראל בשנת 2012.
כל העולם וכחלק ממנו גם מדינת ישראל הקטנטונת עוברים בשנים האחרונות טלטלות כלכליות. המחירים עולים ולקוח מוגבל סובל, מקומות העבודה מתמעטים ובכלל, די קשה להתנהל כלכלית אפילו לאנשים שעובדים ויש להם מקור הכנסה קבוע. בכל מקרה, הרבה פעמים אנשים מגיעים למצב של לקוח בנק מוגבל בו הם צריכים לקחת הלוואה ללקוחות בנק מוגבלים בשביל להיות מסוגלים לשלם חשבונות, לקנות משהו שמאוד נחוץ להם או לעמוד בתשלומי המשכנתא. במקרים כאלה, מול האנשים עומדות 2 אופציות: לפנות לבנק לבקשת הלוואה או לקחת הלוואה חוץ בנקאית שמיועדת ללקוחות בנק מוגבלים או הלוואה לסגירת תיקים בהוצאה לפועל.

מה זה הלוואה חוץ בנקאית?

כל סוג של הלוואה שבן אדם לוקח מגוף, בן אדם או מוסד כלשהו (שהם לא בנק או נציגי בנק כלשהו), נקראת הלוואה חוץ בנקאית. היתרון בלקיחת סוג זה של הלוואה טמון בעובדה, שפעמים רבות בן אדם שמבקש הלוואה ללקוחות בנק מוגבלים עושה זאת לא בפעם הראשונה. אם כן, בן אדם שכבר ביקש בעבר הלוואה ללקוחות בנק מוגבלים מהבנק שלו, במידה והוא חייב לקחת עוד הלוואה, יעדיף לפנות למקום אחר, מה גם שברוב המקרים בנקים לא ששים לתת הלוואות חוזרות.
מהם הגופים בארץ שמתעסקים במתן הלוואות ללקוחות בעלי תיקים בהוצאה לפועל או בתיווך בין מבקשי ההלוואות לנותני ההלוואות?
ישראל ידועה כמדינה שבה מתנהלת פעילות כלכלית ועסקית ענפה. בארץ יש גופים עסקיים גדולים מאוד שמתעסקים במתן הלוואות ללקוחות בנק מוגבלים או ללקוחות בעלי תיקים בהוצאה לפועל, ולצדן ישנן חברות בינוניות שגם כן מלוות כספים לאנשים, אם כי בסכומים נמוכים יותר. מעבר לכך, יש בארץ חברות תיווך רבות שמתעסקות בקישור בין מבקשי הלוואות ללקוחות בנק מוגבלים, לבין גופים שיכולים לספק להם אותן. כך או כך, מי שבאמת מעוניין לקחת הלוואה ללקוחות מוגבלים, ימצא לבסוף סידור כלשהו שיענה על הצורך שלו בכסף זמין.
כיצד לחפש חברה או גוף עסקי למתן הלוואות ללקוחות בנק מוגבלים או לתיווך?
בכל אופן, בן אדם שמבקש לקבל הלוואה חוץ בנקאית, כדאי שלא יפנה לחברה ראשונה או לגוף עסקי אחר ראשון שהם נתקלים בהם. תחום לקיחת הלוואות ללקוחות מוגבלים בבנק זהו תחום עם סיכונים רבים, כך שכדאי מאוד לחפש חברה כלכלית או חברת תיווך אמינות שיסייעו לכם לקחת הלוואה ללקוחות מוגבלים בבנק. תחפשו באינטרנט, תשאלו חברים או קרובי משפחה – מי שמחפש מקור ללקיחת הלוואה ללקוח מוגבל בבנק, סביר להניח שימצא אותו לבסוף.


היכן ניתן לבקש בארץ הלוואה אקספרס לכל תכלית?

איך השפיע המשבר הכלכלי בעולם בשנים האחרונות על היכולת הכלכלית של האזרח הפשוט בארץ?

זה לא סוד שהמשבר הכלכלי הבינלאומי, שהחל בשנת 2008 ממשבר הפריים וחדלות פרעון של רבים מאזרחי אמריקה שלקחו משכנתאות, עדיין נמצא בעיצומו. יתרה מכך, הוא התפשט לאירופה וליבשות אחרות, כאשר מדינות רבות (דוגמת יוון) ממש קרסו כלכלית בעקבות ההשלכות של המשבר. בין שאר המדינות המשתייכות לגוש המדינות המתקדמות כלכלית בעולם, ישראל מראה בינתיים ביצועים מאקרו כלכליים יחסית טובים (טפו טפו טפו), לעומת זאת, ברמת המיקרו (כלומר ברמת האזרח הפשוט או בעל עסק זעיר) כמעט כל אחד הרגיש את ההשלכות השליליות של המשבר הכלכלי.

מי נפגע בצורה הקשה ביותר בארץ מהמשבר הכלכלי הבינלאומי?

כיום בארץ המצב הוא כזה, שהגופים והחברות הגדולות, כאלה שהיה להם לפני תחילת המשבר תזרים מזומנים גבוה, שמרו על ביצועיהן פחות או יותר, לעומתם, בעלי עסקים בינוניים וקטנים, שלא לדבר על האזרחים הפשוטים (שכירים), נפגעו רובם ככולם בצורה כזו או אחרת. ביניהם היו גם אנשים שפשטו רגל או נמצאים כעת בשלבים המובילים לכך. עבור אנשים אלה קמו בארץ גופים כלכליים רבים שמציעים סוגים שונים של הלוואות כגון הלוואה למוגבלים בבנק. סוג זה של הלוואה ללקוח בנק מוגבל בא בדרך כלל להציל את בעל העסק או לסייע לבן אדם שעובד בתור שכיר, לשלם את חובותיהם באופן מיידי. הלוואה ללקוחות בנק מוגבלים לא באה לפתור את כל הבעיות הפיננסיות של מי שנוטל אותה, אלא מסייע לו לא לקרוס כלכלית לפחות בעתיד הקרוב.

אל מי כדאי לפנות כדי לבקש הלוואה ללקוחות בנק מוגבלים או הלוואה לסגירת תיקים בהוצאה לפועל?

בגלל הצורך בקבלת שלל סוגי הלוואות ללקוחות בנק מוגבלים מצד ציבור נרחב בארץ, קמו בישראל בשנים האחרונות הרבה מאוד חברות תיווך וסייעו, שעוזרות תמורת תשלום לאנשים שרוצים לקבל הלוואה ללקוח מוגבל בבנק, לקבל אותן מגופים כלכליים גדולים (בנקים, חברות ביטוח, גורמים כלכליים פרטיים וכו). כמובן שכל מי שצריך ליטול הלוואה ללקוחות בנק מוגבלים, כדאי שיעשה בדיקה מעמיקה ככל האפשר לפני הפנייה גורם תיווך שכזה, אך אם וכאשר תמצאו גורם מתווך מקצועי, אמין ורב ניסיון, יש סיכוי רב שתוכלו לשפר את מצבכם הכלכלי בעזרת נטילת הלוואה.

הלוואה למוגבלים,הלוואות למוגבלים,הלוואה למוגבלים בבנק,הלוואות למוגבלים בבנק,הלוואה ללקוחות בנק מוגבלים,הלוואות ללקוחות בנק מוגבלים,הלוואות ללקוחות בעלי תיקים בהוצאה לפועל,הלוואה הוצל"פ,הלוואות הוצל"פ

 
 
  
לייבסיטי - בניית אתרים